Çim Alan Uygulamaları

Çim; park ve bahçe tesislerinde en önemli unsurlardan birisidir. Alanda bulunan ağaç ve çiçekler için güzel bir fon oluşturarak diğer bitkilerin güzelliğini ortaya çıkartır.

Çim alanların yapımında toprak hazırlığı birbirinin devamı olan bir dizi alt yapı çalışması ile olur. Bu çalışmalar içerisinde kaba tesviye, drenaj, toprak işleme, ince tesviye, gübreleme, sulama, silindirleme işlemleridir. İyi toprak ve toprak hazırlığı, çimin yıllarca sağlıklı ve güzel görünmesini sağlar.

ADAGARDEN®   olarak bahçenizin ve bulunduğunuz bölgenin ekolojik özelliklerine göre çim tohumu türlerini ve uygun karışım oranlarını tespit ederek yıllarca kullanabileceğiniz çim alanlar oluşturmanın yanı sıra farklı tohum karışımlarından oluşarak elde edilmiş hazır rulo çim ile de çim alan uygulama faaliyetleri ile hizmetinizdeyiz...

Yeşilin Doğası:

Peyzaj sadece özel yaşamınızda bahçelerinizi süsleyen bir ayrıcalık değil, yaşamınızın her alanını kapsayan vazgeçilmez bir doğallıktır.

Doğallığı ve yeşili sadece yaz aylarında villa bahçelerinden hatırlamak zorunda değilsiniz. Şehir yaşantısının temposunda ve koşuşturmacası içerisinde sizlere nefes aldıracak yaşam alanları oluşturmak, keyifle vakit geçirebileceğiniz yeşilin ön planda olduğu bahçeleri gündelik yaşantınıza getirmek için hizmetinizdeyiz.

Yukarı