Peyzaj Projelendirme ve Uygulama

ADAGARDEN®  üstlendiği projelerin tamamlanmasında estetik ve işlevsel kaygıların yanı sıra çevrenin korunması, bakım ve onarımını da ayni titizlikle gerçekleştirmektedir. Nitelik ve nicelik yönünden çağdaş bir anlayışa sahip özgün projelerle planlama tasarım ve düzenleme hizmetlerini bir arada sunar.

Peyzaj mimarisi hizmetleri içerisinde yer alan,  bitkilendirme, çim alan, sulama sistemleri, drenaj, aydınlatma, ahşap yapı uygulamalarını kapsamaktadır. Uygulama aşamasında kullanılan ekipman ve sarf malzemeleri tarafımızdan sağlanmakta olup, yapılacak olan uygulamalar ziraat mühendisleri ve peyzaj mimarları gözetiminde olacaktır.

ADAGARDEN® olarak istekleriniz doğrultusunda tasarımını gerçekteştireceğimiz proje ve uygulamalarla, yaşamaktan keyif alacağınız estetik, özgün yaşam alanlarıyla sizleri buluşturmak için hizmetinizdeyiz..

  • Doğanın Ruhu :

Doğanın sahip olduğu şaşırtıcı denge, en büyük ilham kaynağımızdır. Bu sebeple uygulamasını gerçekteştireceğimiz alanların tüm doğal ve kültürel koşullarını göz önünde bulundurarak en uygun tasarımları üretiyoruz.

Alışıla gelmişin dışında yaşam alanlarının her bir köşesinde doğayı işleyebilmek için geliştirilen farklı fikir ve uygulamalar bizi her zaman heyecanlandırmıştır.

Duyduğumuz bu heyecanı tasarımını gerçekleştirdiğimiz projelerinin başından sonuna kadar kaybetmeden kusursuzca uygulamaya çalışır ve sonuçlandırırız.

  • Bahçe Modası :

Mimar ve mühendislerimizin yaratıcı ve tecrübeli dokunuşlarıyla şekillenen uygulamalarımızla sizleri, yeşil ana rengiyle, birbirinden farklı bitkileriyle, her metrekaresinde sunduğu konforuyla, olabildiğince güvenli, keyifli ve huzurlu günümüze uygun bir yaşam sağlayan mimari bahçelerle buluşturuyoruz.

  • Trend:

Bahçeniz sizin yaşam alanlarınız, kendinizi, çevrenize ve sevdiklerinize ifade etme biçiminizdir. Bunun için, en zarif ve en nadide bitkileri birbiri ile uyum içerisinde bahçenizle buluşturuyoruz.

Fikirleriniz ile yaşamınıza katacağımız artı değer bizim için son derece önemli. Bunun için biz taleplerinizi biçimlendirirken, size gerçekleşen hayallerinizin mutluluğunu yaşamak kalıyor.

  • Sürdürülebilirlik:

Çalışmalarımızı gerçekleştireceğimiz çevrenin içinde bulunduğu ekolojik koşullar, gerek iklim şartları gerekse alanın fiziki yapısının getirdiği koşulları tüm detaylarıyla analiz edip, ürün seçimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sizleri, teknik olarak kullandığımız yüksek kaliteli malzemeler, sorunsuz ve her mevsime uygun bitkiler ile uzun vadede canlı, doğayla iç içe olmanızı sağlayan etkileyici bahçelerle buluşturuyoruz.

  • Özgünlük:

Her yeni yapının ve her bir projenin kendine özgü bir enerjisi, mimarisi ve doğallığı vardır. Amacımız bu doğallık ve enerjiyi mekanlarınıza yansıtabilmektir. Çalışmalarımızın sonucunda doğallığıyla ön plana çıkan farklı etkilere sahip kendine has yepyeni yaşam alanları şekillenir.

  • Yaşamın Ritmi :

Standartları kendinizin belirlediği, sizin çizginizi yansıtan herbir köşesi ve herbir detayı sizin için tasarlanmış olan bir bahçeyi yaşama geçirmek için çalışıyoruz. Girişinden, kaya bahçesine, çim alanlarından kuytu kalmış köşelerine kadar sizin için tasarlar ve uygularız. Böylece bahçenizde geçirdiğiniz zamanlarda yaşamın ritmini yakalamanızı sağlarız.

  • Yeşil Mekanlar :

Hem iç hem de dış mekan peyzaj düzenlemelerinin en önemli unsurlarından olan saksılar ile yaşadığınız mekanın ve uygulanacak projenin tarzına uygun saksı ve bitki seçimlerimizle farklı görsellikte birbirinden etkileyici alanlar elde edebilirsiniz.

Yukarı